1 2 3

История автошколи спілки автомобілістів починається з 1974-му, тоді було створено Українське республіканське суспільство автомотолюбителів, статут якого був затверджений постановою Ради Міністрів УРСР від 16 квітня 1974р. № 193. Основна мета створеної громадської організації - профілактика аварійності на особистому автомототранспорті громадян.

Замислюватись, які вибрати зимові шини необхідно вже сьогодні. Адже уже починаючи з середини осені жителів України можуть очікувати такий неприємний сюрприз, як мокрий сніг або заморозки.

Автошколи Спілки Автомобілістів - 36 років

 Автошкола Союза Автомобилистов Сумы     15 травня 1975 року було зареєстровано першу в історії автошколи навчальна група підготовки водіїв категорії «В» в кількості 32 учнів. Ця дата вважається початком навчальної діяльності автошколи. Провідним викладачем цієї групи був інженер-механік Бабич Анатолій Іванович, який довго і плідно працював в нашій автошколі і спортивно технічному клубі ТСОУ, поєднуючи викладацьку діяльність з роботою інженера в автогосподарстві об'єднання «Сумишляхрембуд».

Автошкола Сумы - безопасный обгон Автошкола спілки автомобілістів Суми розкриє перше правило безпеки. Ми розповімо Вам як з найнебезпечнішого маневру на дорозі - зробити безпечний обгін.

          
Обгін це маневр, який відноситься до числа найбільш небезпечних. Дорожньо-транспортні пригоди відбуваються з причини неправильного його виконання або ж в результаті нехтування елементарними заходами безпеки. У той же час - це маневр добровільний, і ніхто не змушує водія його здійснювати. І якщо виникне найменший сумнів в успішному виконанні обгону, то краще відмовитися від нього.

жилая зонаСьогодні, автошкола спілки автомобілістів м.Суми розповість вам дуже важливу інформацію, яка буде корисна як починаючому водієві, так і досвідченого професіонала.

          Більше 40% дорожньо-транспортних пригод відбувається за участю пішоходів, а більше 13% з них - безпосередньо на пішохідних переходах.

Це дуже тривожна інформація! Тому дії водія при під'їзді до пішохідного переходу і при його перетині повинні бути дуже відповідальні.